Manufacturer No:C2202
Manufacturer:Eaton
Type:Fuse Accessories
Description:Fuse Holder Accessories 5/16" Feed Thru Red
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Eaton |
| Product Category: | Fuse Holder Accessories |
| RoHS: | Details |
| Series: | C220x |
| Product: | Nuts |
| Type: | Feed Through |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Bussmann / Eaton |
| Current Rating: | 200 A |
| Height: | 79.4 mm |
| Length: | 50.8 mm |
| Product Type: | Fuse Accessories |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Fuses |
| Voltage Rating: | 1000 VAC/DC |
HOT01000066Z
Brand:Littelfuse
PDM71008ZXM
Brand:Littelfuse

03540707ZXGY
Brand:Littelfuse

01500322HXGRE
Brand:Littelfuse

FHZ210
Brand:Littelfuse

56200001009
Brand:Littelfuse

03453HS3HX040
Brand:Littelfuse

01250004H
Brand:Littelfuse

L60030M1SQDINR
Brand:Littelfuse

04820011ZXPF
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






