Manufacturer No:01000063Z
Manufacturer:Littelfuse
Type:Fuse Clips
Description:Fuse Clips FUSE HOLDER FOR MINIFUSE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Product Category: | Fuse Clips |
| RoHS: | Details |
| Series: | 100 |
| Product: | Fuse Blocks |
| For Use With: | Mini Blade Fuses |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Littelfuse |
| Contact Plating: | Tin |
| Current Rating: | 20 A |
| Length: | 14.8 mm |
| Mounting Style: | Through Hole |
| Product Type: | Fuse Clips |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Fuses |
| Termination Style: | Solder |
| Voltage Rating: | 500 V |
| Width: | 4.8 mm |
HOT
FHZ210
Brand:Littelfuse

01020080Z
Brand:Littelfuse
MSXL2000C
Brand:Littelfuse

03420004HX010
Brand:Littelfuse

03453RF8HX040
Brand:Littelfuse

03453HS7HX040
Brand:Littelfuse

L60030M1SQDINR
Brand:Littelfuse

0FHZ0006Z
Brand:Littelfuse

01550300Z
Brand:Littelfuse

PDM71009ZXM
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






