Manufacturer No:178.6152.0001
Manufacturer:Littelfuse
Type:Fuse Holders
Description:Fuse Holder HOLDER FOR FKH ATO
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Product Category: | Fuse Holder |
| RoHS: | Details |
| Series: | 1786000 |
| Product: | Fuse Holders |
| Fuse Size / Group: | ATO |
| Type: | Stackable |
| Mounting Style: | In-Line |
| Number of Poles: | 1 Pole |
| Current Rating: | 80 A |
| Voltage Rating: | 80 V |
| Termination Style: | Crimp |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 130 C |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Littelfuse |
| Color: | Black |
| Illumination: | Not Illuminated |
| Product Type: | Fuse Holders |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Fuses |
| Unit Weight: | 0.175411 oz |
HOT
04820020ZXBF
Brand:Littelfuse

03453HS4HX040
Brand:Littelfuse

01110501Z
Brand:Littelfuse

03453QS4HX040
Brand:Littelfuse

3-141-376
Brand:Schurter

05710007LXP
Brand:Littelfuse

01020080Z
Brand:Littelfuse

04820018ZXBF
Brand:Littelfuse

01240061H
Brand:Littelfuse

178.6152.0001
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






