Manufacturer No:ECS-200-10-37QZ-AES-TR
Manufacturer:ECS
Type:Crystals
Description:Crystals 20.000 MHz +/-25ppm +/-50ppm 10pF 100 Ohm Fundamental Ruggedized -40C - 125C AEC-Q200 Surface Mount 4-SMD 2016
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ECS |
| Product Category: | Crystals |
| RoHS: | Details |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 4-SMD |
| Load Capacitance: | 10 pF |
| Frequency: | 20 MHz |
| Tolerance: | 25 PPM |
| Frequency Stability: | 50 PPM |
| ESR: | 100 mOhms |
| Drive Level: | 100 uW |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 2 mm |
| Width: | 1.6 mm |
| Height: | 0.45 mm |
| Diameter: | - |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Brand: | ECS |
| Lead Spacing: | - |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | Crystals |
| Product Type: | Crystals |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Crystals |
HOTKC2520K32K7680C12A00
Brand:KYOCERA AVX

ECS-80-8-30-JGN-TR
Brand:ECS

ECS-250-18-5PX-AEL-TR
Brand:ECS

CX2016SA30000H0FLJG1
Brand:KYOCERA AVX

ECS-400-20-20A-F-TR
Brand:ECS

CX2016SA38400H0FLJG1
Brand:KYOCERA AVX

MC2016Z26.0000C1GXSH
Brand:KYOCERA AVX

ECS-160-12-4X-GM
Brand:ECS

ECS-2520MVLC-240-BP-TR
Brand:ECS

ECS-2520MVLC-250-CM-TR
Brand:ECS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






