Manufacturer No:AWM2200V
Manufacturer:Honeywell
Type:Flow Sensors
Description:Flow Sensors Flow Sensor Mass 6-Pin
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Honeywell |
| Product Category: | Flow Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | Mass Air Flow Sensor |
| For Use With: | Dry Gas |
| Range: | 120 SCCM |
| Accuracy: | 0.35 % |
| Operating Supply Voltage: | 8 V to 15 V |
| Port Size: | 5.08 mm |
| Housing Material: | Silicon |
| Brand: | Honeywell |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Product Type: | Flow Sensors |
| Series: | AWM2000 |
| other: | 5 |
| Subcategory: | Sensors |
| Unit Weight: | 0.380959 oz |
HOT
SLI-0430 Liquid Flow Meter
Brand:Sensirion

HAFUHT0200L4AXT
Brand:Honeywell

SFM3400-33-D
Brand:Sensirion

D6F-10A61-000
Brand:Omron Electronics

SFC6000D-50SLM
Brand:Sensirion

SLI-2000 Liquid Flow Meter
Brand:Sensirion

HAFUHM0200L4AXT
Brand:Honeywell

SFC5500-200slm
Brand:Sensirion

MFS02.PEXP.0
Brand:Innovative Sensor Technology

81529003
Brand:Crouzet
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






