Manufacturer No:7202LA12SOG8
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:FIFO
Description:FIFO 1K X 9 CMOS PARALLEL FIF
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | FIFO |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.5 V |
| Package / Case: | SOIC-28 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 2.62 mm |
| Length: | 17.9 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | FIFO |
| Series: | 7202L |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 8.4 mm |
| Part # Aliases: | IDT7202LA12SOG8 7202 |
| Unit Weight: | 0.078125 oz |
HOT
SN74ACT7813-15DL
Brand:Texas Instruments

72V815L10PFG
Brand:Renesas Electronics

7204L12SOG
Brand:Renesas Electronics

7200L15TPGI
Brand:Renesas Electronics

7207L15JG
Brand:Renesas Electronics

72255LA10TFG
Brand:Renesas Electronics

7205L15JGI
Brand:Renesas Electronics

72V291L10TFG
Brand:Renesas Electronics

72V2101L10PFG
Brand:Renesas Electronics

7208L20JG
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






