Manufacturer No:MR45V256AMAZAAT-L
Manufacturer:ROHM Semiconductor
Type:FRAM
Description:F-RAM 256K; SPI; 3.3V FeRAM 15MHz
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROHM Semiconductor |
| Product Category: | F-RAM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOP-8 |
| Memory Size: | 256 kbit |
| Interface Type: | SPI |
| Organization: | 32 k x 8 |
| Supply Voltage - Min: | 3 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | ROHM Semiconductor |
| Product Type: | FRAM |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.033987 oz |
HOT
FM24CL16B-DGTR
Brand:Infineon Technologies

CY15B104Q-LHXI
Brand:Infineon Technologies
MB85RS512TPNF-G-AWERE2
Brand:Fujitsu Semiconductor

CY15B104Q-SXI
Brand:Infineon Technologies

MB85RC16VPNF-G-JNN1ERE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

CY15B116QSN-108BKXI
Brand:Infineon Technologies

CY15B016Q-SXET
Brand:Infineon Technologies

CY15B116QI-20BKXC
Brand:Infineon Technologies

MB85RC256VPNF-G-JNE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

CY15B108QSN-108BKXI
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






