Manufacturer No:MB85R1002ANC-GE1
Manufacturer:Fujitsu Semiconductor
Type:FRAM
Description:F-RAM 1Mbit FRAM 64kbit x16 parallel 3.0V 3.6V - TSOP48 Tray
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Fujitsu Semiconductor |
| Product Category: | F-RAM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TSOP-48 |
| Memory Size: | 1 Mbit |
| Interface Type: | Parallel |
| Organization: | 64 k x 16 |
| Supply Voltage - Min: | 3 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Access Time: | 100 ns |
| Brand: | Fujitsu Semiconductor |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Product Type: | FRAM |
| other: | 128 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.012699 oz |
HOT
CY15E064J-SXA
Brand:Infineon Technologies

CY15B108QI-20LPXI
Brand:Infineon Technologies

MB85RS2MTYPNF-GS-AWERE2
Brand:Fujitsu Semiconductor

CY15B016Q-SXET
Brand:Infineon Technologies

MB85RS64PNF-G-JNERE1
Brand:Fujitsu Semiconductor
MB85R8M1TABGL-G-JAE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

MB85RC16PN-G-AMERE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

FM16W08-SG
Brand:Infineon Technologies

MB85RS256TYPNF-GS-BCERE1
Brand:Fujitsu Semiconductor
FM25V02A-DGQ
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






