Manufacturer No:FM25V10-DG
Manufacturer:Infineon
Type:FRAM
Description:F-RAM F-RAM Memory Serial
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | F-RAM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | DFN-8 |
| Memory Size: | 1 Mbit |
| Interface Type: | SPI |
| Organization: | 128 k x 8 |
| Supply Voltage - Min: | 2 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | FM25V10-G |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Voltage: | 2 V to 3.6 V |
| Product Type: | FRAM |
| other: | 370 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOTMB85RC256VPF-G-BCE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

CY15V104QN-50SXI
Brand:Infineon Technologies

FM24V10-G
Brand:Infineon Technologies
FM25V02A-DGQ
Brand:Infineon Technologies

FM25V10-G
Brand:Infineon Technologies

CY15B116QSN-108BKXI
Brand:Infineon Technologies

MB85RS2MTYPNF-GS-AWERE2
Brand:Fujitsu Semiconductor

FM31256-G
Brand:Infineon Technologies

FM25V20A-DG
Brand:Infineon Technologies

FM24CL16B-DGTR
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






