Manufacturer No:GS3440-INTE3
Manufacturer:Semtech
Type:Equalizers
Description:Equalizers QFN-16 Pin Taped (250/reel)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semtech |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-16 |
| Product: | Cable Equalizers |
| Data Rate: | 2.97 Gb/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 53 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | GS3440 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Semtech |
| Pd - Power Dissipation: | 283 mW |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Supply Voltage - Max: | 3.465 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.135 V |
| Type: | 3G/HD/SD Adaptive Cable Equalizer |
| Unit Weight: | 0.002014 oz |
HOT
GS6042-INTE3
Brand:Semtech

ADV3003ACPZ-R7
Brand:Analog Devices

LMH0044SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

DS50PCI402SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

DS16EV5110SQX/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS12341-INE3
Brand:Semtech
EQCO125T40C1-I/3DW
Brand:Microchip Technology

GS3440-INTE3
Brand:Semtech

LMH0074SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

EQY-5-63+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






