Manufacturer No:SN75LVPE4410RNQR
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Equalizers
Description:Equalizers 4-channel 16-Gbps linear redriver 40-WQFN 0 to 70
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WQFN-40 |
| Product: | Equalizers |
| Data Rate: | 16 Gb/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 150 mA |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Series: | SN75LVPE4410 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Texas Instruments |
| Input Voltage: | 3.3 V |
| Interface Type: | PCIe |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Number of Drivers: | 4 Driver |
| Number of Receivers: | 4 Receiver |
| Output Voltage: | 2.5 V |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 3 V |
| Type: | Linear Redriver |
| Unit Weight: | 0.002607 oz |
HOT
EQY-5-453+
Brand:Mini-Circuits

DS30EA101SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

EQY-8-24+
Brand:Mini-Circuits

TLK1101ERGPT
Brand:Texas Instruments

DS30EA101SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

MAX3814CHJ+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

QPC7337TR7
Brand:Qorvo

EQY-9-453+
Brand:Mini-Circuits

EQCO30T5.2
Brand:Microchip Technology

PTN3366BSMP
Brand:NXP Semiconductors
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






