Manufacturer No:DC3137A
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Power Management IC Development Tools
Description:Power Management IC Development Tools LT4322 Demo Board - Full-Wave Active Rec
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Power Management IC Development Tools |
| RoHS: | Details |
| Product: | Evaluation Boards |
| Type: | Rectifier |
| Input Voltage: | 7 V to 120 V |
| Output Voltage: | 170 V |
| Tool Is For Evaluation Of: | LT4322 |
| Series: | LT4322 |
| Brand: | Analog Devices |
| Output Current: | 5.2 A |
| Product Type: | Power Management IC Development Tools |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Development Tools |
HOT
102110842
Brand:Seeed Studio

MAXREFDES182#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX25169EVKIT#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX25608BEVSYS#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

xG27-PK6017A
Brand:Silicon Labs
MAX96714R-BAK-EVK#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

AFE8030-3P5EVM
Brand:Texas Instruments

USB-TO-GPIO2
Brand:Texas Instruments

DA14695MOD-00DEVKT-P
Brand:Renesas / Dialog

SATEL-VL53L8
Brand:STMicroelectronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






