Manufacturer No:25CSM04T-I/SN
Manufacturer:Microchip
Type:EEPROM
Description:EEPROM 8-SOIC(3.9 x 4.9 mm)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Microchip |
| Product Category: | EEPROM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOIC-8 |
| Interface Type: | SPI |
| Memory Size: | 4 Mbit |
| Organization: | 512 k x 8 |
| Supply Voltage - Min: | 2.5 V |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Maximum Clock Frequency: | 8 MHz |
| Access Time: | 40 ns |
| Data Retention: | 100 Year |
| Supply Current - Max: | 3 mA |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Active Read Current - Max: | 3 mA |
| Brand: | Microchip Technology |
| Operating Supply Voltage: | 2.5 V to 5.5 V |
| Product Type: | EEPROM |
| other: | 3300 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOTM24256X-FCU6T/VF
Brand:STMicroelectronics

M24C04-FMH6TG
Brand:STMicroelectronics

CAT24C08HU4I-GT3
Brand:onsemi

M95512-DWDW4TP/K
Brand:STMicroelectronics

24LC024T-E/SN
Brand:Microchip Technology

AT24C512C-SSHD-B
Brand:Microchip Technology

DS24B33G+T&R
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

CAT93C46BVI-GT3
Brand:onsemi

24AA512-I/P
Brand:Microchip Technology

BR24C21FV-E2
Brand:ROHM Semiconductor
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






