Manufacturer No:i7A4W033A033V-0F3-R
Manufacturer:TDK-Lambda
Type:Non-Isolated DC-DC Converters
Description:Non-Isolated DC/DC Converters Input 24VDC Output 3.3-24V 33A 500W Neg Logic OCP Adjust Heatsink
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK-Lambda |
| Product Category: | Non-Isolated DC/DC Converters |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | Through Hole |
| Product: | Non-Isolated / POL |
| Number of Outputs: | 1 Output |
| Output Power: | 500 W |
| Input Voltage Min: | 18 V |
| Input Voltage Max: | 60 V |
| Output Current-Channel 1: | 33 A |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 34 mm |
| Width: | 36.8 mm |
| Brand: | TDK-Lambda |
| Industry: | Industrial |
| Input Voltage: | 18 V to 60 V |
| Output Type: | Adjustable |
| Product Type: | Non-Isolated DC-DC Converters |
| Series: | i7A |
| Subcategory: | DC-DC Converter |
HOT
THL 30-4811WI
Brand:TRACO Power

MYRLP150015F21RD
Brand:Murata Electronics
PYD20-72WD15
Brand:TDK-Lambda

TEL 15-1213N
Brand:TRACO Power

IAB0112D3V3
Brand:XP Power

AE15B-UW-S24-DIN
Brand:CUI Inc.
PYD20-72WS05
Brand:TDK-Lambda

PH1200A280-24/T
Brand:TDK-Lambda
IVB0115S05
Brand:XP Power

PQQC3-D48-S15-OS
Brand:CUI Inc.
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






