Manufacturer No:PYBE30-Q24-S5H-DIN
Manufacturer:CUI Inc.
Type:
Description:Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount dc-dc isolated 30 W 9-36 Vdc input 5Vdc 6000 mA single regulated output DIN rail w/ heatsink
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Inc. |
| Product Category: | Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | Chassis |
| Number of Outputs: | 1 Output |
| Output Power: | 30 W |
| Input Voltage Min: | 9 V |
| Input Voltage Max: | 36 V |
| Output Voltage-Channel 1: | 5 V |
| Output Current-Channel 1: | 6 A |
| Isolation Voltage: | 1.5 kVDC |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 80 C |
| Length: | 76 mm |
| Width: | 31.5 mm |
| Height: | 25.8 mm |
| Product: | DC to DC Converters |
| Series: | PYBE30 |
| Brand: | CUI Inc. |
| Input Voltage: | 9 V to 36 V |
| Packaging: | Tray |
| other: | 24 |
HOT
AE15B-EW-S12-DIN
Brand:CUI Inc.

IAB0124D24
Brand:XP Power

IAB0115D15
Brand:XP Power

i7A12060A008V-0C1-R
Brand:TDK-Lambda

MYRLP150015F21RD
Brand:Murata Electronics
IEB0112S12
Brand:XP Power

i7A12060A008V-003-R
Brand:TDK-Lambda
PYD20-72WD15
Brand:TDK-Lambda
IVB0124S24
Brand:XP Power

IES0215S05
Brand:XP Power
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






