Manufacturer No:DP83TC812SRHARQ1
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Ethernet ICs
Description:Ethernet ICs
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Ethernet ICs |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | VQFN-36 |
| Product: | Ethernet Transceivers |
| Standard: | 100BASE-T1 |
| Number of Transceivers: | 1 Transceiver |
| Data Rate: | 1 Gb/s |
| Interface Type: | MII SGMII RGMII RMII |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Texas Instruments |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Ethernet ICs |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Communication & Networking ICs |
| Supply Current - Max: | 95 mA |
| Supply Voltage - Max: | 3.63 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.97 V |
HOT
VSC7558TSN-V/5CC
Brand:Microchip Technology

KSZ8794CNXCC
Brand:Microchip Technology

TJA1103AHN/0Z
Brand:NXP Semiconductors

WGI210IS S LJXW
Brand:Intel

LAN7430/Y9X
Brand:Microchip Technology

88E1510-A0-NNB2I000
Brand:Marvell
LAN9374-I/ZMX
Brand:Microchip Technology

DP83826ERHBR
Brand:Texas Instruments

GPY212C0VC
Brand:MaxLinear

KSZ9131RNXC-TR
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






