Manufacturer No:88E1510-A0-NNB2C000
Manufacturer:Marvell
Type:Ethernet ICs
Description:Ethernet ICs Single-port Gigabit Ethernet PHY with EEE; RGMII; 2.5/3.3V IO in 48-pin QFN package
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Marvell |
| Product Category: | Ethernet ICs |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-48 |
| Product: | Ethernet Transceivers |
| Standard: | 10/1GBASE-T 100BASE-TX |
| Number of Transceivers: | 1 Transceiver |
| Data Rate: | 10 Mb/s 100 Mb/s 1 Gb/s |
| Interface Type: | RGMII |
| Operating Supply Voltage: | 1 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Series: | 88E151x |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Marvell |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Ethernet ICs |
| other: | 260 |
| Subcategory: | Communication & Networking ICs |
| Supply Current - Max: | 72 mA |
| Supply Voltage - Max: | 1.05 V |
| Supply Voltage - Min: | 950 mV |
| Tradename: | Alaska |
| Unit Weight: | 0.004938 oz |
HOT
KSZ8851SNL-TR
Brand:Microchip Technology

LAN9668-I/9MX
Brand:Microchip Technology
VSC8562XKS-14
Brand:Microchip Technology

KSZ8081MLXCA
Brand:Microchip Technology

LAN9252I/PT
Brand:Microchip Technology

MAX9392EHJ+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

DP83825IRMQT
Brand:Texas Instruments

14305R-500
Brand:Renesas / Dialog

COM20020I-DZD
Brand:Microchip Technology

GSW140A3MC
Brand:MaxLinear
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






