Manufacturer No:14230R-450
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Network Controller & Processor ICs
Description:Network Controller & Processor ICs 14230R-450 FT 3150 - P20 Smart Transceiver
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Network Controller & Processor ICs |
| Product: | Smart Transceivers |
| Data Rate: | 78 kb/s |
| Frequency: | 20 MHz |
| Interface Type: | Serial |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Operating Supply Current: | 42 mA 57 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TQFP-64 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas / Dialog |
| Core: | Neuron |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Network Controller & Processor ICs |
| other: | 450 |
| Subcategory: | Communication & Networking ICs |
| Supply Voltage - Max: | 5.25 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.75 V |
HOT
KTI225LM S LNNH
Brand:Intel
LAN9372-I/ZMX
Brand:Microchip Technology

LAN9255-I/ZMX019
Brand:Microchip Technology

ADIN1200BCP32Z
Brand:Analog Devices

DP83TC814RRHATQ1
Brand:Texas Instruments

GPY212C0VC
Brand:MaxLinear

DP83TD510ERHBR
Brand:Texas Instruments

GPY211C0VC
Brand:MaxLinear

14230R-1500
Brand:Renesas / Dialog

TLK2201BRCP
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






