Manufacturer No:LAN8770M-I/PRA
Manufacturer:Microchip
Type:Ethernet ICs
Description:Ethernet ICs 100Base-T1 32QFN w/o RGMII
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Microchip |
| Product Category: | Ethernet ICs |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | VQFN-32 |
| Product: | Ethernet Transceivers |
| Standard: | 100BASE-T1 |
| Data Rate: | 100 Mb/s |
| Interface Type: | MII/RMII |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Microchip Technology |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Ethernet ICs |
| other: | 490 |
| Subcategory: | Communication & Networking ICs |
| Supply Voltage - Max: | 3.63 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.8 V |
HOT
WGI210AT S LJXQ
Brand:Intel

ADG2128YCPZ-REEL7
Brand:Analog Devices

LM567CM/NOPB
Brand:Texas Instruments

GPY211C0VC
Brand:MaxLinear

LAN9668-I/9MX
Brand:Microchip Technology

TLK2201BRCP
Brand:Texas Instruments

LAN9360A-I/CQBT-100
Brand:Microchip Technology

KSZ8081RNBIA-TR
Brand:Microchip Technology

LAN8671B1-E/U3B
Brand:Microchip Technology

VSC8489YJU-16
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






