Manufacturer No:LAN9370-I/KCX
Manufacturer:Microchip
Type:Ethernet ICs
Description:Ethernet ICs 5-Port 100BASET-T1 Industrial Switch
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Microchip |
| Product Category: | Ethernet ICs |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | VQFN-64 |
| Product: | Ethernet Switches |
| Standard: | 100BASE-T1 |
| Data Rate: | 100 Mb/s |
| Interface Type: | RGMII/RMII/MII |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Microchip Technology |
| Product Type: | Ethernet ICs |
| other: | 260 |
| Subcategory: | Communication & Networking ICs |
| Supply Voltage - Max: | 3.63 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.8 V |
HOT
TJA1103AHN/0Z
Brand:NXP Semiconductors

DP83TC814SRHATQ1
Brand:Texas Instruments

VSC8502XML
Brand:Microchip Technology
EZX557AT2 S LKVX
Brand:Intel

DP83TC814RRHATQ1
Brand:Texas Instruments

EZX710TM4 S LMM6
Brand:Intel

VSC8502XML-03
Brand:Microchip Technology

TLK2201BRCP
Brand:Texas Instruments

14230R-450
Brand:Renesas / Dialog
KTI225IT S LNNK
Brand:Intel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






