Manufacturer No:S_04262_D-09
Manufacturer:HUBER+SUHNER
Type:Coaxial Cables
Description:Coaxial Cables SOLD IN METERS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | HUBER+SUHNER |
| Product Category: | Coaxial Cables |
| Shipping Restrictions: |
Due to size or weight of the product your shipping charge may increase.
|
| RoHS: | Details |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Outside Diameter: | 5.7 mm |
| Conductor Material: | Copper |
| Jacket Material: | Polyethylene (PE) |
| Brand: | HUBER+SUHNER |
| Jacket Color: | Black |
| Maximum Temperature: | + 85 C |
| Number of Coaxial: | 1 |
| Product Type: | Coaxial Cables |
| Shielding: | Shielded |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Cable |
| Voltage Rating: | 500 V |
| Part # Aliases: | 84034611 |
| Unit Weight: | 2.116438 oz |
HOT
100066-0054
Brand:Molex / Temp-Flex

9273 010500
Brand:Belden Wire & Cable

LMR-400
Brand:Amphenol Times Microwave Systems
EQCD-020-30.00-TTL-TTL-1
Brand:Samtec
LMR-400-PVC
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

LMR-600-75
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

TCOM-240
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

LMR-600
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

SUCOFORM_86_PE
Brand:HUBER+SUHNER

LMR-195-DB
Brand:Amphenol Times Microwave Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






