Manufacturer No:9436 WH033
Manufacturer:Alpha Wire
Type:Coaxial Cables
Description:Coaxial Cables 36AWG 50ohm SHIELD 328FT SPOOL WHITE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Alpha Wire |
| Product Category: | Coaxial Cables |
| RoHS: | Details |
| RG Type: | - |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Wire Gauge - AWG: | 36 AWG |
| Cable Length: | 328 ft |
| Outside Diameter: | 0.021 in |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
| Jacket Material: | Perfluoroalkoxy (PFA) |
| Stranding: | 7 x 44 |
| Brand: | Alpha Wire |
| Jacket Color: | White |
| Maximum Temperature: | + 150 C |
| Number of Coaxial: | 1 |
| Product Type: | Coaxial Cables |
| Shielding: | Shielded |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Cable |
| Voltage Rating: | 30 V |
| Unit Weight: | 6 lbs |
HOT
88315-L25
Brand:Semflex / Cinch Connectivity Solutions

RG_142_B/U
Brand:HUBER+SUHNER

9438 WH033
Brand:Alpha Wire

RG_22_B/U
Brand:HUBER+SUHNER

G_02232-09
Brand:HUBER+SUHNER
LMR-400-PVC
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

1340136
Brand:Phoenix Contact

LMR-240-75
Brand:Amphenol Times Microwave Systems
SFT142
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

1855A 010500
Brand:Belden Wire & Cable
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






