Manufacturer No:1005801-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Coaxial Cables
Description:Coaxial Cables 20AWG Piezo Cable Price per Meter
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Coaxial Cables |
| RoHS: | Details |
| Wire Gauge - AWG: | 20 AWG |
| Cable Length: | 1 m |
| Outside Diameter: | 2.67 mm |
| Packaging: | Spool |
| Brand: | Measurement Specialties |
| Product Type: | Coaxial Cables |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Cable |
| Unit Weight: | 6.349313 oz |
HOT
G_02330_HT
Brand:HUBER+SUHNER

1340147
Brand:Phoenix Contact

9463F J221000
Brand:Belden Wire & Cable

RG_393_/U
Brand:HUBER+SUHNER

1340122
Brand:Phoenix Contact

SPUMA_400-RS-FR
Brand:HUBER+SUHNER

1340127
Brand:Phoenix Contact
LMR-500
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

CA-NTYPE-MF-1
Brand:MultiTech

LMR-200-DB
Brand:Amphenol Times Microwave Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






