Manufacturer No:9432 WH033
Manufacturer:Alpha Wire
Type:Coaxial Cables
Description:Coaxial Cables 32AWG 50ohm SHIELD 328FT SPOOL WHITE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Alpha Wire |
| Product Category: | Coaxial Cables |
| RoHS: | Details |
| RG Type: | - |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Wire Gauge - AWG: | 32 AWG |
| Cable Length: | 328 ft |
| Outside Diameter: | 0.044 in |
| Conductor Material: | Copper |
| Jacket Material: | Perfluoroalkoxy (PFA) |
| Stranding: | 7 x 40 |
| Brand: | Alpha Wire |
| Jacket Color: | White |
| Maximum Temperature: | + 200 C |
| Number of Coaxial: | 1 |
| Product Type: | Coaxial Cables |
| Shielding: | Shielded |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Cable |
| Voltage Rating: | 30 V |
| Unit Weight: | 6 lbs |
HOT
1340131
Brand:Phoenix Contact

RG_393_/U
Brand:HUBER+SUHNER

1340138
Brand:Phoenix Contact

RG_11_A/U
Brand:HUBER+SUHNER

7528A5314-0
Brand:TE Connectivity / Raychem

CA-NTYPE-MF-1
Brand:MultiTech
LMR-400-UF-FR
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

1694A 0061000
Brand:Belden Wire & Cable

LMR-600-75
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

SUCOFORM_86_CT
Brand:HUBER+SUHNER
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






