Manufacturer No:2305-1DCGI8
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Clock Buffers
Description:Clock Buffer 3.3V PLL ZERO DELAY CLOCK BUFFER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Clock Buffer |
| RoHS: | Details |
| Series: | 2305-1 |
| Number of Outputs: | 5 Output |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 3 V |
| Propagation Delay - Max: | 0 ps |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOIC-8 |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Duty Cycle - Max: | 60 % |
| Height: | 1.5 mm |
| Input Type: | LVCMOS |
| Length: | 4.9 mm |
| Max Output Freq: | 133 MHz |
| Operating Supply Current: | 35 mA |
| Output Type: | LVCMOS |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Pd - Power Dissipation: | 700 mW |
| Product: | Clock Buffers |
| Product Type: | Clock Buffers |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
| Width: | 3.9 mm |
| Part # Aliases: | IDT2305-1DCGI8 2305 |
| Unit Weight: | 0.019048 oz |
HOT
SI5332B-D-GM2
Brand:Skyworks Solutions Inc.

DS1747W-120IND+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

LMK1D2106RHAT
Brand:Texas Instruments

SI5335D-B02123-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

SI53102-A2-GMR
Brand:Skyworks Solutions Inc.

CDCBT1001DPWR
Brand:Texas Instruments

LMK1D2108RGZT
Brand:Texas Instruments
RC19013A100GNG#BB0
Brand:Renesas Electronics

PI6CB33401ZHIEX
Brand:Diodes Incorporated

SI5351B-B02730-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






