Manufacturer No:RC19016AGN1#BB0
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Clock Buffers
Description:Clock Buffer RC19016A QBUFFER 85 OHMS 16 O/P
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Clock Buffer |
| RoHS: | Details |
| Number of Outputs: | 16 Output |
| Maximum Input Frequency: | 400 MHz |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 3 V |
| Propagation Delay - Max: | 1.8 ns |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Packaging: | Tray |
| Product: | Clock Buffers |
| Product Type: | Clock Buffers |
| other: | 207 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
HOT
CY27410FLTXI
Brand:Infineon Technologies

LMK1D1204PRHDT
Brand:Texas Instruments

MAX31343EKA+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

PI6C4921504TQ1ZHWEX
Brand:Diodes Incorporated

SI5335D-B02123-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

PCF2131TFY
Brand:NXP Semiconductors

TPS3435CAIEGDDFR
Brand:Texas Instruments

DS1501WZN+T&R
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

LMK1C1103PWR
Brand:Texas Instruments

SI5332C-D-GM1
Brand:Skyworks Solutions Inc.
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






