Manufacturer No:1115674
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:
Description:Circuit Breaker Accessories CAPAROC CR EXT20
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | Circuit Breaker Accessories |
| RoHS: | Details |
| Product: | Busbars |
| Type: | Electronic Circuit Breaker |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Current Rating: | 45 A |
| For Use With: | Circuit Breakers |
| Height: | 44 mm |
| Length: | 133.6 mm |
| Mounting Style: | DIN Rail |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Circuit Breakers |
| Termination Style: | Screw |
| Voltage Rating: | 24 VDC |
| Width: | 22.5 mm |
HOT
W57-XB7A4A10-10
Brand:TE Connectivity / P&B

2908262
Brand:Phoenix Contact

W28-XQ1A-6
Brand:TE Connectivity / P&B

HCBY3P20GG850
Brand:Hartland Controls / Littelfuse

HCBY3P15GG850
Brand:Hartland Controls / Littelfuse

1110986
Brand:Phoenix Contact
7940102580
Brand:Weidmuller

1344363
Brand:Phoenix Contact

2822060000
Brand:Weidmuller

2822000000
Brand:Weidmuller
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






