Manufacturer No:1115670
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:DIN Rail Power Supplies
Description:Circuit Breakers CAPAROC PM IOL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | Circuit Breakers |
| Product: | Circuit Breakers |
| Type: | Power Module |
| Current Rating: | 45 A |
| Voltage Rating DC: | 10 VDC to 30 VDC |
| Number of Poles: | 2 Pole |
| Illuminated: | Not Illuminated |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Height: | 132.4 mm |
| Length: | 111.3 mm |
| Mounting Style: | DIN Rail |
| Product Type: | DIN Rail Power Supplies |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Circuit Breakers |
| Termination Style: | Push-In |
| Voltage Rating: | 10 VDC to 30 VDC |
| Width: | 12.4 mm |
HOT
W23-X1A1G-5
Brand:TE Connectivity / P&B

1135752
Brand:Phoenix Contact

1344363
Brand:Phoenix Contact

W51-A121B1-15
Brand:TE Connectivity / P&B

1115657
Brand:Phoenix Contact

HCBY3P25GA850
Brand:Hartland Controls / Littelfuse

2822050000
Brand:Weidmuller

HCBY3P20GA850
Brand:Hartland Controls / Littelfuse
7940102575
Brand:Weidmuller

1065729
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






