Manufacturer No:550Z224MTT
Manufacturer:KYOCERA AVX
Type:Ceramic Capacitors
Description:Specialty Ceramic Capacitors 10V .22uF 0201 7.2KHz-70GHz 20%
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | KYOCERA AVX |
| Product Category: | Specialty Ceramic Capacitors |
| RoHS: | Details |
| Series: | 550Z |
| Product: | RF Microwave / High Q |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Capacitance: | 0.22 uF |
| Tolerance: | 20 % |
| Length: | 0.6 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | KYOCERA AVX |
| Capacitance - nF: | 220 nF |
| Capacitance - pF: | 220000 pF |
| Height: | 0.33 mm |
| Product Type: | Ceramic Capacitors |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Capacitors |
| Type: | Ultra Broadband MLCCs |
| Voltage Rating: | 10 V |
| Width: | 0.3 mm |
HOT
EZP-V70126LTU
Brand:Panasonic

MAL217058102E3
Brand:Vishay

A780MN686M1JLAV035
Brand:KEMET

PEG228MKL3520QE4
Brand:KEMET
C1210C563K1GACAUTO
Brand:KEMET

EZP-V70206MTB
Brand:Panasonic

870575573001
Brand:Wurth Elektronik

EZP-V1A156MTT
Brand:Panasonic

B32716H8146K000
Brand:EPCOS / TDK

EZP-Q60126MTD
Brand:Panasonic
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






