Manufacturer No:33280202002050
Manufacturer:HARTING
Type:Ethernet Cables / Networking Cables
Description:Ethernet Cables / Networking Cables T1 SPE IP20 1x2xAWG22/7 PUR 50m
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | HARTING |
| Product Category: | Ethernet Cables / Networking Cables |
| Type: | Cable Assembly |
| Cable Length: | 5 m |
| Jacket Color: | Yellow |
| Wire Gauge - AWG: | 7 AWG |
| IP Rating: | IP20 |
| Voltage Rating: | 60 V |
| Brand: | HARTING |
| Current Rating: | 4 A |
| Jacket Material: | Polyurethane (PUR) |
| Product Type: | Ethernet Cables / Networking Cables |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Cable Assemblies |
HOT
095-825-120-024
Brand:Amphenol RF

095-850-302M025
Brand:Amphenol RF

095-850-304-006
Brand:Amphenol RF

7012-2006
Brand:Amphenol / SV Microwave
TB114CD4722-400
Brand:TE Connectivity

7032-9725
Brand:Amphenol / SV Microwave

7012-2097
Brand:Amphenol / SV Microwave

7012-2005
Brand:Amphenol / SV Microwave

095-902-586-150
Brand:Amphenol RF

7029-3823
Brand:Amphenol / SV Microwave
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






