Manufacturer No:7032-9436
Manufacturer:Amphenol
Type:RF Cable Assemblies
Description:RF Cable Assemblies FLCA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | RF Cable Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Connector A Series: | SMPM |
| Connector A Gender: | Jack (Female) |
| Connector A Body Style: | Right Angle |
| Connector B Series: | 2.92 mm |
| Connector B Gender: | Plug (Male) |
| Connector B Body Style: | Straight |
| Cable Length: | 6 in |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Maximum Frequency: | 33 GHz |
| Cable Type: | 0.047 SuperFlex Coax |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Amphenol / SV Microwave |
| Connector A Polarity: | Normal |
| Connector B Polarity: | Normal |
| Product Type: | RF Cable Assemblies |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Cable Assemblies |
HOT
7032-9725
Brand:Amphenol / SV Microwave

7032-9436
Brand:Amphenol / SV Microwave

7029-3824
Brand:Amphenol / SV Microwave

1205000226
Brand:Molex
TB114CD4722-400
Brand:TE Connectivity

VG96927T018C001
Brand:Amphenol Air LB Germany

095-850-302M300
Brand:Amphenol RF

VG96927T018B001
Brand:Amphenol Air LB Germany

MP-6A28GNSRED-001
Brand:Amphenol Cables on Demand

7038-0601
Brand:Amphenol / SV Microwave
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






