Manufacturer No:PSC-124000A-C
Manufacturer:Power-Sonic
Type:Battery Chargers
Description:Battery Chargers 12V 20-40AH 4000mA SWITCH-MODE CHARGER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Power-Sonic |
| Product Category: | Battery Chargers |
| RoHS: | N |
| Chemistry: | Sealed Lead Acid |
| Output Voltage: | 12 V |
| Output Current: | 4 A |
| Termination Style: | Screw |
| Brand: | Power-Sonic |
| Number of Batteries: | 1 Battery |
| Product Type: | Battery Chargers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Battery |
| Part # Aliases: | PSC-124000ACX |
| Unit Weight: | 1 lb |
HOT
RT9758WSC
Brand:Richtek

48160
Brand:Littelfuse

903-0221-001
Brand:ROBOTIS

NPP-450-48
Brand:MEAN WELL

NPB-1700-24
Brand:MEAN WELL

1200296
Brand:Phoenix Contact

NPB-1200-48
Brand:MEAN WELL

UCH0057
Brand:Ultralife

GC220A24-AD1
Brand:MEAN WELL

TSP-BCMU360
Brand:TRACO Power
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






