Manufacturer No:2394113-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Automotive Connectors
Description:Automotive Connectors H&S 35mm Cable cover
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Automotive Connectors |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Accessory Type: | Cover |
| Color: | Orange |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity / DEUTSCH |
| Cable Diameter / Insulation Range: | 12.4 mm to 13 mm |
| Inside Diameter: | 13.1 mm |
| Length: | 36.15 mm |
| Material: | Polyamide (PA) |
| Outside Diameter: | 31.7 mm |
| Product Type: | Automotive Connectors |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Automotive Connectors |
HOTATM04-12PA-SF1GY
Brand:Amphenol SINE Systems

ATM06-4S-SF01BLK
Brand:Amphenol SINE Systems

2387549-3
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

YHVP1100-1P-90-B-0
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

2394111-1
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

2358664-7
Brand:TE Connectivity

2376612-1
Brand:TE Connectivity

2345388-1
Brand:TE Connectivity

ATM06-6S-SF01BLK
Brand:Amphenol SINE Systems

2395861-3
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






