Manufacturer No:2399669-3
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Automotive Connectors
Description:Automotive Connectors H&S 120mm Cable cover
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Automotive Connectors |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Accessory Type: | Cover |
| Color: | Orange |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity / DEUTSCH |
| Cable Diameter / Insulation Range: | 22.2 mm to 23 mm |
| Inside Diameter: | 23.1 mm |
| Length: | 38.25 mm |
| Material: | Polyamide (PA) |
| Outside Diameter: | 39.6 mm |
| Product Type: | Automotive Connectors |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Automotive Connectors |
HOT
ATMH04-2PD
Brand:Amphenol SINE Systems
ATM04-3P-SF01BLK
Brand:Amphenol SINE Systems
202483-0041
Brand:Molex

206958-3221
Brand:Molex

ATMH04-2PB
Brand:Amphenol SINE Systems
ATM04-3P-SF01
Brand:Amphenol SINE Systems

5-2297811-1
Brand:TE Connectivity

ATP15-4PA-BM03
Brand:Amphenol SINE Systems

1-2356607-1
Brand:TE Connectivity

ATP15-4PB-BM03
Brand:Amphenol SINE Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






