Manufacturer No:2387549-3
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Automotive Connectors
Description:Automotive Connectors CU ALLOYINNER FERRULE120SQ
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Automotive Connectors |
| RoHS: | Details |
| Accessory Type: | Ferrule |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity / DEUTSCH |
| Cable Diameter / Insulation Range: | 22.2 mm to 23 mm |
| Inside Diameter: | 23.1 mm |
| Length: | 10 mm |
| Material: | Copper |
| Maximum Operating Temperature: | + 140 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Outside Diameter: | 28.6 mm |
| Product Type: | Automotive Connectors |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Automotive Connectors |
HOT
2292937-2
Brand:TE Connectivity

ATM04-2P-SF01
Brand:Amphenol SINE Systems

ATM06-6S-SF01
Brand:Amphenol SINE Systems

ATM06-3S-SF01
Brand:Amphenol SINE Systems

2387549-3
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

208035-2061
Brand:Molex

2345394-2
Brand:TE Connectivity

2383445-1
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

ATMH04-2PB
Brand:Amphenol SINE Systems

ATM06-6S-SF01BLK
Brand:Amphenol SINE Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






