Manufacturer No:POE13P-12LD
Manufacturer:Coilcraft
Type:Audio & Signal Transformers
Description:Audio Transformers / Signal Transformers POE13P Flyback PoE 13uH 12 V 1.08 A
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Coilcraft |
| Product Category: | Audio Transformers / Signal Transformers |
| RoHS: | Details |
| Product: | PoE Transformers |
| Type: | Flyback |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Frequency Range: | 250 kHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Number of Channels: | Single |
| Application: | PoE |
| Length: | 13.46 mm |
| Width: | 13 mm |
| Height: | 12.7 mm |
| Series: | POE13P |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Coilcraft |
| Product Type: | Audio & Signal Transformers |
| other: | 175 |
| Subcategory: | Transformers |
| Unit Weight: | 0.072312 oz |
HOT
ADT1-1+
Brand:Mini-Circuits

TC2-112G2+
Brand:Mini-Circuits

HM2147NLT
Brand:Pulse Electronics

TG111-E001J24RL
Brand:HALO Electronics

HPX2126LD
Brand:Coilcraft

74941302
Brand:Wurth Elektronik

TC9-1-75+
Brand:Mini-Circuits

TC4-25G2+
Brand:Mini-Circuits

WBC1-1TLC
Brand:Coilcraft

74930000
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






