Manufacturer No:POE300F-12LD
Manufacturer:Coilcraft
Type:Audio & Signal Transformers
Description:Audio Transformers / Signal Transformers POE300F Flyback PoE+ 30uH 12 V 2.5 A
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Coilcraft |
| Product Category: | Audio Transformers / Signal Transformers |
| RoHS: | Details |
| Product: | PoE Transformers |
| Type: | Flyback |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Frequency Range: | 250 kHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Number of Channels: | Single |
| Application: | PoE |
| Length: | 21 mm |
| Width: | 20.57 mm |
| Height: | 11.43 mm |
| Series: | POE300F |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Coilcraft |
| Product Type: | Audio & Signal Transformers |
| other: | 175 |
| Subcategory: | Transformers |
| Unit Weight: | 0.419760 oz |
HOT
SM91602L-E
Brand:Bourns

ADT2-71T+
Brand:Mini-Circuits

ADT4-1WT+
Brand:Mini-Circuits

TC4-13TX+
Brand:Mini-Circuits

ADT2-1T-1P+
Brand:Mini-Circuits

74930100
Brand:Wurth Elektronik

ADTT1.5-1+
Brand:Mini-Circuits

ETH1-230LD
Brand:Coilcraft

B78302A2401A003
Brand:EPCOS / TDK

TC9-1+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






