Manufacturer No:PFBR45-ST13150S
Manufacturer:Bourns
Type:Audio & Signal Transformers
Description:Audio Transformers / Signal Transformers PLC transformer 0.45W Standard EP13 15V
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Bourns |
| Product Category: | Audio Transformers / Signal Transformers |
| RoHS: | Details |
| Inductance: | 1 mH |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 14 mm |
| Width: | 13.9 mm |
| Height: | 13.5 mm |
| Series: | PFB |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Bourns |
| Core Material: | Ferrite |
| Maximum DC Resistance: | 15 mOhms |
| Power Rating: | 450 mW |
| Product Type: | Audio & Signal Transformers |
| other: | 180 |
| Subcategory: | Transformers |
HOT
TC1-1-13MX+
Brand:Mini-Circuits

TCM2-33X+
Brand:Mini-Circuits

TC1-42+
Brand:Mini-Circuits

TM42430ANL
Brand:Taoglas

TTC2-63W+
Brand:Mini-Circuits

TC1-1T-152X+
Brand:Mini-Circuits

TC3-1T+
Brand:Mini-Circuits

ADT16-6T+
Brand:Mini-Circuits

74930000
Brand:Wurth Elektronik

TC1-42X+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






