Manufacturer No:MOTG-MP3
Manufacturer:4D Systems
Type:Audio Modules
Description:Audio Modules MP3 mod MOTG
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | 4D Systems |
| Product Category: | Audio Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | MP3 Players |
| Interface Type: | UART |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Output Power: | 3 W |
| Brand: | 4D Systems |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Packaging: | Poly Bags |
| Product Type: | Audio Modules |
| Series: | Modules On The Go |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Part # Aliases: | MOTG-MP3 |
| Unit Weight: | 0.176370 oz |
HOT
AT02-530H16
Brand:Storm Interface

AT02-430016
Brand:Storm Interface

SC14CVMDECT SF02T
Brand:Renesas / Dialog

AT00-150016
Brand:Storm Interface

318BTS
Brand:Switchcraft

410-418
Brand:Digilent

FCDB-1111
Brand:Arbor Technology
ADK-712 R1.0
Brand:Arbor Technology

DFR0803
Brand:DFRobot

58407-949
Brand:CCS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






