Manufacturer No:318BTS
Manufacturer:Switchcraft
Type:Audio Modules
Description:Audio Modules PHANTOM BT AUDIO RCVR STEREO
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Switchcraft |
| Product Category: | Audio Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Adapters |
| Interface Type: | USB |
| Operating Supply Voltage: | 48 V |
| Brand: | Switchcraft |
| Dimensions: | 1.23 in x 1.03 in x 3.33 in |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Product Type: | Audio Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Unit Weight: | 7 oz |
HOT
SC14CVMDECT SF02T
Brand:Renesas / Dialog

U237-001
Brand:Tripp Lite

AT01-120016
Brand:Storm Interface

318BTS
Brand:Switchcraft

FCDB-1110
Brand:Arbor Technology

U437-002
Brand:Tripp Lite

AT02-430016
Brand:Storm Interface

HMIYMINAUD21
Brand:Schneider Electric

U132
Brand:M5Stack

58008-959
Brand:CCS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






