Manufacturer No:UTR-18225K-TT
Manufacturer:PUI Audio
Type:Speakers & Transducers
Description:Speakers & Transducers Ultrasonic Transmitter/Receiver 225 Khz
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PUI Audio |
| Product Category: | Speakers & Transducers |
| Product: | Receivers |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Frequency: | 225 kHz |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Diameter: | 9.6 mm |
| Brand: | PUI Audio |
| Dimensions: | 9.6 mm x 9 mm |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Speakers & Transducers |
| Series: | UTR |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOT
CMS-151135-18S-X8
Brand:CUI Devices

UTR-18225K-TT
Brand:PUI Audio
SD1209T3-A1
Brand:TDK

SPH0690LM4H-1
Brand:Knowles

GC0251K
Brand:CUI Devices

CPS-5248-105PM
Brand:CUI Devices

IM70A135V01XTMA1
Brand:Infineon Technologies

CMS-150803-088S-X8
Brand:CUI Devices

IM67D120AXTSA1
Brand:Infineon Technologies

GF0506
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






