Manufacturer No:SMUTR-1040K-TT
Manufacturer:PUI Audio
Type:Speakers & Transducers
Description:Speakers & Transducers Ultrasonic Transmitter/Receiver Surface Mount 40KHz
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PUI Audio |
| Product Category: | Speakers & Transducers |
| Product: | Receivers |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Frequency: | 40 kHz |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 80 C |
| Length: | 10 mm |
| Width: | 10 mm |
| Brand: | PUI Audio |
| Height: | 3.5 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Product Type: | Speakers & Transducers |
| Series: | UTR |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Voltage Rating: | 30 V |
HOT
CMS-181345-18SP-X8
Brand:CUI Devices

ICS-40638
Brand:TDK InvenSense

CMS-151135-18S-X8
Brand:CUI Devices

PKMCS0909E4000-R1
Brand:Murata Electronics

CMS-160925-18SP-X8
Brand:CUI Devices

CMM-2718AB-38162W-TR
Brand:CUI Devices

IM67D120AXTSA1
Brand:Infineon Technologies

CPT-9019B-SMT-TR
Brand:CUI Devices
MM20-33366-000
Brand:Knowles

IM73A135V01XTSA1
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






