Manufacturer No:G313-06329-00
Manufacturer:Google
Type:Accelerator Cards
Description:Accelerator Cards Coral Accelerator Module IC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | |
| Product Category: | Accelerator Cards |
| RoHS: | Details |
| Form Factor: | 15 mm x 10 mm x 1.5 mm |
| Core: | Edge TPU |
| Interface Type: | PCIe USB |
| Installed RAM: | - |
| Maximum RAM Capacity: | - |
| Operating Supply Voltage: | 3.1 V to 3.63 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Dimensions: | 15 mm x 10 mm x 1.5 mm |
| Brand: | Coral |
| Frequency: | 500 MHz |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Product Type: | Accelerator Cards |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
XUPVV8-0007
Brand:BittWare

IA-840F-0005
Brand:BittWare

XUPVV4-0015
Brand:BittWare

MYS-ZU3EG-8E4D-EDGE-K2
Brand:MYIR

A-U280-P32G-PQ-G
Brand:Xilinx

XUPP3R-0067
Brand:BittWare

XUPVV8-0001
Brand:BittWare

EGX-TBT-A500
Brand:ADLINK Technology

250-U2-15P-2-00
Brand:BittWare

XUPVVP-0002
Brand:BittWare
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






