Manufacturer No:P385A-115-11A-10
Manufacturer:Molex
Type:Accelerator Cards
Description:Accelerator Cards 385A PCIe card with Altera/Intel Arria 10 GX 1150 FPGA FPGA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | Accelerator Cards |
| Installed RAM: | 8 GB |
| Maximum RAM Capacity: | 32 GB |
| Brand: | BittWare |
| Product Type: | Accelerator Cards |
| Series: | 385A |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Tradename: | Arria 10 |
HOT
G650-04528-01
Brand:Coral

XUPVV4-0010
Brand:BittWare

Mustang-V100-MX4-R10
Brand:IEI

A-U50DD-P00G-ES3-G
Brand:Xilinx

10E000AIB05X0
Brand:NexCOBOT

A-U200-A64G-PQ-G
Brand:Xilinx

XUPP3R-0001
Brand:BittWare
A-SN1022-P4E-PQ
Brand:Xilinx

250-SOC-ZU19EG-E-2A-10
Brand:BittWare
A-U200-P00G-PQG-901
Brand:Xilinx
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






