Manufacturer No:XUPVVP-0002
Manufacturer:Molex
Type:Accelerator Cards
Description:Accelerator Cards
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | Accelerator Cards |
| Form Factor: | 3/4 Length Full Height Dual-Slot PCIe |
| Core: | VU13P |
| Core Type: | Virtex UltraScale+ |
| Interface Type: | Micro USB PCIe QSFP28 |
| Installed RAM: | 0 GB |
| Maximum RAM Capacity: | 256 GB |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Minimum Operating Temperature: | + 5 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 35 C |
| Cooling Method: | Passive |
| Dimensions: | 254 mm x 111.15 mm |
| Brand: | BittWare |
| Product Type: | Accelerator Cards |
| Series: | XUPVVP |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
XUPVVH-0017
Brand:BittWare

DX204001-SX4
Brand:MaxLinear

IA-420F-0001
Brand:BittWare

A-U200-P64G-PQ-G
Brand:Xilinx
A-SN1022-P4N-PQ
Brand:Xilinx

XUPPL4-0012
Brand:BittWare

520N-21CMX-2P-00-R4R4
Brand:BittWare

IA-840F-0001
Brand:BittWare

XUPPL4-0003
Brand:BittWare

XUPVV8-0049
Brand:BittWare
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






