Manufacturer No:IA-420F-0002
Manufacturer:Molex
Type:Accelerator Cards
Description:Accelerator Cards AGF014 core spd2 transceiver spd2 2x8GB onboard DDR4 single slot passive
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | Accelerator Cards |
| Shipping Restrictions: |
This product may require additional documentation to export from the United States.
|
| RoHS: | Details |
| Form Factor: | PCle Slot Card |
| Interface Type: | PCle USB |
| Installed RAM: | 16 GB |
| Maximum RAM Capacity: | 16 GB |
| Minimum Operating Temperature: | + 5 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 35 C |
| Cooling Method: | Passive Heat Sink |
| Dimensions: | 167.7 mm x 68.9 mm |
| Brand: | BittWare |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Accelerator Cards |
| Series: | IA-420F |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
IA-440i-0010
Brand:BittWare

XUPVV4-0013
Brand:BittWare

XUPVV8-0003
Brand:BittWare

Mustang-V100-MX8-R11
Brand:IEI

XUPVV8-0001
Brand:BittWare
PCIe-3030NP-01A1E
Brand:Advantech
10E000MXM00X0
Brand:NexCOBOT

XUPVV4-0015
Brand:BittWare

XUPPL4-0012
Brand:BittWare

A-U200-A64G-PQ-G
Brand:Xilinx
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






