Manufacturer No:IA-420F-0001
Manufacturer:Molex
Type:Accelerator Cards
Description:Accelerator Cards AGF014 speed2 2x8GB onboard DDR4 single slot low profile half height passive
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | Accelerator Cards |
| Form Factor: | PCIe Slot Card |
| Interface Type: | PCIe |
| Maximum RAM Capacity: | 8 GB |
| Minimum Operating Temperature: | + 5 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 35 C |
| Cooling Method: | Passive Heatsink |
| Dimensions: | 167.7 mm x 68.9 mm |
| Brand: | BittWare |
| Frequency: | 10 MHz |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Accelerator Cards |
| Series: | IA-420F |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
250-U2-15P-2-00
Brand:BittWare

XUPPL4-0001
Brand:BittWare

XUPVVH-0017
Brand:BittWare

IA-840F-0005
Brand:BittWare

XUPVV8-0049
Brand:BittWare

10E000AIB03X0
Brand:NexCOBOT

VEGA-320-01A1
Brand:Advantech

Mustang-T100-T5-R10
Brand:IEI

VEGA-4000-X0A1
Brand:Advantech

520N-21CMX-2P-00-R4R4
Brand:BittWare
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






