Manufacturer No:1301470044
Manufacturer:Molex
Type:AC Power Plugs & Receptacles
Description:AC Power Plugs & Receptacles ECTOR L5-20R WATERTITE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | AC Power Plugs & Receptacles |
| RoHS: | Details |
| Current Rating: | 20 A |
| Voltage Rating: | 125 V |
| Series: | 130147 |
| Tradename: | Woodhead Watertite |
| Brand: | Molex |
| Product Type: | AC Power Plugs & Receptacles |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Connectors |
| Unit Weight: | 1 lb |
HOT
HPT-3-MJ
Brand:Amphenol Audio

1301460065
Brand:Molex

178497-1
Brand:TE Connectivity / AMP

1301460151
Brand:Molex

1301470029
Brand:Molex

1301490047
Brand:Molex

Q-716-RA
Brand:Qualtek

RP34L-5PA-3SC(71)
Brand:Hirose Connector

NAC3MPXXB
Brand:Neutrik

1301550082
Brand:Molex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






