Manufacturer No:1301550161
Manufacturer:Molex
Type:AC Power Plugs & Receptacles
Description:AC Power Plugs & Receptacles 50A 3P4W 250V/3PH PLUG WATERTITE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | AC Power Plugs & Receptacles |
| RoHS: | Details |
| Product: | Plugs |
| Current Rating: | 50 A |
| Voltage Rating: | 250 V |
| Series: | 130155 |
| Tradename: | Woodhead Watertite |
| Brand: | Molex |
| Product Type: | AC Power Plugs & Receptacles |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Connectors |
| Unit Weight: | 1.149 lbs |
HOT
HP-3-MDGW
Brand:Amphenol Audio

1301500108
Brand:Molex

213598-2
Brand:TE Connectivity / AMP

1301410038
Brand:Molex

HP-3-FG
Brand:Amphenol Audio

NAC3FX-W-TOP
Brand:Neutrik

RP34L-5PA-3SC(71)
Brand:Hirose Connector

1301470073
Brand:Molex

5604776
Brand:Phoenix Contact

213598-1
Brand:TE Connectivity / AMP
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






