Manufacturer No:1301460065
Manufacturer:Molex
Type:AC Power Plugs & Receptacles
Description:AC Power Plugs & Receptacles ECTOR FOR FLIP LID MALE RCPT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | AC Power Plugs & Receptacles |
| RoHS: | Details |
| Product: | Plugs |
| Current Rating: | 15 A |
| Voltage Rating: | 125 V |
| Series: | 130146 |
| Tradename: | Woodhead Watertite |
| Brand: | Molex |
| Product Type: | AC Power Plugs & Receptacles |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Connectors |
| Unit Weight: | 5.156700 oz |
HOT
NSSC-3
Brand:Neutrik

1301440015
Brand:Molex

1301490047
Brand:Molex

1301470093
Brand:Molex

RP34-SC-122
Brand:Hirose Connector

RCAC3I-G-000-0
Brand:REAN

RP34-8P-3SC(71)
Brand:Hirose Connector

4-178842-1
Brand:TE Connectivity / AMP

1301490048
Brand:Molex

1419642
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






